SUPA24
281 870 €
(1 944 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
145 м²
Царевец

спаваћа собаatypical
равно145 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

📢 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! 📢 ОФЕРТА: 13604 ▪ Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи ...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Царевец
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ГОЛД ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству