SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
89 500 €
(1 398 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
64 м²
Меча дупка

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН, ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ КОМПЛЕКС 'GREEN LIFE'', M. KOШЕРИНАТА, ГР. БАНСКО. 'Local Property Expert' има удоволствието да представи на В...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Меча дупка
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Локъл Пропърти Експерт

Слични огласи

Слично у иностранству