SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
286 000 €
(2 288 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
125 м²
бул. Санкт Петербург

спаваћа собаatypical
равно125 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Референтен номер: 4184. ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН! ПАНОРАМНА ГЛЕДКА! Предлагаме Ви за покупка ПРОСТОРЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с панорамна гледка в кв. Съдийс...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

бул. Санкт Петербург
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству