SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
66 330 €
(1 106 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
60 м²
Св.св. Кирил и Методий

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба двустаен апартамент, разположен в кв. Куба, гр. Хасково. Площ: 60,30 кв.м. Етаж: 5-ти от 6 ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Св.св. Кирил и Методий
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТИ-МИРА

Слични огласи

Слично у иностранству