SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
172 553 €
(1 527 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
113 м²
Остромила

спаваћа собаatypical
равно113 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

(ОФЕРТА-9240) АКРОНА ИМОТИ има удоволствието да Ви предложи **луксозен, стилен и изискан 3-стаен апартамент** в новопостроена сграда, разположен в еди...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Остромила
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству