SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
87 000 €
(1 554 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
56 м²
Царевец

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание двустаен апартамент в жк. Христо Смирненски. В близост са разположени търговски обекти, спирки на градски...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Царевец
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ТИТАН ПРОПЪРТИС

Слични огласи

Слично у иностранству