SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
219 400 €
(1 859 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
118 м²
бул. Христо Ботев

спаваћа собаatypical
равно118 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

''Адрес''недвижими имоти гр.Плевен преставя първи етаж от къща, разположен в Широкия център на града. Съз застроена площ от 118 кв.м. и 1/2 идеални ча...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

бул. Христо Ботев
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН

Слични огласи

Слично у иностранству