SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
91 799 €
(1 530 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
60 м²
бул. Освобождение

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Референтен номер: 2867. Реф. номер: 2867 ПРЕД АКТ 16! ТОП ЛОКАЦИЯ ТРАКИЯ 5 РПУ! Предлагаме ви двустаен апартамент в новопостроена жилищна сграда пр...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

бул. Освобождение
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству