Листа понуда
6
6
6
63 000 €
(1 432 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
44 м²
Лотос
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
44 м²
купатила
Преведи на Енглески
Оферта 69152 Двустаен апартамент в кв. Изгрев, Пловдив Предлагаме компактен двустаен апартамент в близост до T Market. 🔹 Тип строителство: Панел �...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
10дана
Ажурирано:
10дана
Пријави оглас
Локалитети
Лотос
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.