SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
83 999 €
(1 235 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
68 м²
Захари Стоянов

спаваћа собаatypical
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Референтен номер: 4132. МАЛКА БУТИКОВА СГРАДА В МАРКОВО НА СРЕДЕН ЕТАЖ С ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ Предлагаме Ви да закупите двустаен апартамент с гледка към Р...

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Захари Стоянов
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству