Листа понуда
15
15
15
95 000 €
(864 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
110 м²
бул. Райко Даскалов
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
110 м²
купатила
Преведи на Енглески
Агенция за недвижими имоти Темпо Естейт предлага за продажба тристаен мезонет с обща площ 110 кв.м, разположен в гр. Радомир комуникативно място, с...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
6дана
Ажурирано:
6дана
Пријави оглас
Локалитети
бул. Райко Даскалов
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.