SUPA24
34 998 €
(700 € / м²)
Распродаја
1
1
50 м²
Богомил

спаваћа соба1
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ОФЕРТА 786 ✅ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОРА - БЕЗ КОМИСИОННА КЪМ АГЕНЦИЯТА !! ✅Предлагаме Ви светъл и просторен едностаен апартамент в новострояща се сграда ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Богомил
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ГОЛД ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству