SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
134 900 €
(2 108 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
64 м²
Остромила

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Оферта 68871 - Предлагаме Ви изцяло нов двустаен апартамент, напълно завършен до ключ и стилно обзаведен в нова луксозна сграда с Акт 16 в кв Остромил...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Остромила
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству