SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
83 000 €
(1 297 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
64 м²
Царевец

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

✅ ОФЕРТА 20035 🏡 Агенция за недвижими имоти ''ГОЛД ИМОТИ'' предлага за продажба двустаен апаратмент в начален етап на строителство в кв. Христо Сми...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Царевец
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ГОЛД ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству