SUPA24
134 080 €
(1 596 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
84 м²
Подполковник Калитин

спаваћа собаatypical
равно84 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Продава се апартамент с АКТ 14 разположен в непосредствена близост до забележителната природа на парк 'БЕДЕЧКА' в град Стара Загора. Състоящ се от = в...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Подполковник Калитин
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТИ ЕСДОМ

Слични огласи

Слично у иностранству