SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
208 124 €
(2 812 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
74 м²
Царевец

спаваћа собаatypical
равно74 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

(ОФЕРТА-9236) Представяме Ви чудесна възможност за покупка на **ново жилище в луксозна и стилна сграда с АКТ 16**! ? Имотът е част от **модерен проект...

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Царевец
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству