SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
106 000 €
(1 128 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
94 м²
Елин Пелин

спаваћа собаatypical
равно94 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Оферта 67772 - Просторен тристаен южен апартамент в малка сграда, разположена в зелена и тиха зона с ниско застрояване, с добра локация и невероятна Ю...

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Елин Пелин
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству