SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
115 560 €
(1 409 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
82 м²
бул. Освобождение

спаваћа собаatypical
равно82 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Оферта 63656 - Предлагаме ви възможността да закупите функционален Двустаен апартамент в един от най- обещаващите проекти за Жилищен комплекс в кварт...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

бул. Освобождение
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству