SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
128 500 €
(1 977 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
65 м²
Николай Коперник

спаваћа собаatypical
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Оферта 69281 - Предлагаме за продажба нов двустаен напълно обзаведен апартамент разположен на трети жилищен етаж от общо шест, в сграда с Акт 16 в бл...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Николай Коперник
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству