SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
126 999 €
(1 896 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
67 м²
бул. Освобождение

спаваћа собаatypical
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ОФЕРТА 11397 ДВУСТАЕН! ДО КЛЮЧ! АКТ 16! ТРАКИЯ! Предлагаме да закупите ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ състои се от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна,...

Друго
Старост понуде: 30дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

бул. Освобождение
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству