Листа понуда
7
7
7
230 192 €
(1 813 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
127 м²
бул. Освобождение
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
127 м²
купатила
Преведи на Енглески
Референтен номер: 3393. ПРОСТОРЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С АКТ 14 В КВ. ТРАКИЯ! Предлагаме Ви да закупите просторен ТРИСТАЕН апартамент в новоизгражда...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
43дана
Ажурирано:
43дана
Пријави оглас
Локалитети
бул. Освобождение
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.