SUPA24
149 500 €
(1 410 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
106 м²
бул. Освобождение

спаваћа собаatypical
равно106 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ДИРЕКТНА ПРОДАЖБА ОТ ИНВЕСТИТОР БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА !! HH Properties Ви предлага за продажба стилен 3-стаен апартамент, разположен в квартал Т...

Друго
Старост понуде: 51дана
Ажурирано: 51дана

Локалитети

бул. Освобождение
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД

Слични огласи

Слично у иностранству