SUPA24
159 000 €
(1 445 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
110 м²
бул. Освобождение

спаваћа собаatypical
равно110 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

🔹HH PROPERTIES предлага на вашето внимание вашият НОВ ДОМ ! 🏡 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР БЕЗ КОМИСИОННА тристаен апартамент в строеж в кв. Тракия. 💵 Г...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 52дана

Локалитети

бул. Освобождение
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД

Слични огласи

Слично у иностранству