SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
158 000 €
(1 534 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
103 м²
Цар Иван Асен II

спаваћа собаatypical
равно103 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Реф. 1273 МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание за продажба просторен, монолитен, тристаен апартамент ново строителство в гр. Стара Загора, ...

Друго
Старост понуде: 62дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Цар Иван Асен II
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

МИХАЙЛОВА

Слични огласи

Слично у иностранству