SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
177 996 €
(1 299 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
137 м²
Елин Пелин

спаваћа собаatypical
равно137 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Тристаен апартамент с обща квадратура:136,92m? Чиста площ:115,67 m? Дворно място:44,08 m? , Жилището се състои от хол с кухненски бокс, две спални ...

Друго
Старост понуде: 57дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

Елин Пелин
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству