SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
111 900 €
(1 492 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
75 м²
бул. Освобождение

спаваћа собаatypical
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Апартамент в нова жилищна сграда до метро и мол Плаза Предлагаме на вашето внимание двустаен апартамент на шпакловка и замазка със застроена площ 60,...

Друго
Старост понуде: 57дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

бул. Освобождение
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству