SUPA24
Кућа и околина; поглед, високи плафони
Тлоцрт
Остало
564 200 €
(2 739 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
206 м²
Княз Александър I Батенберг

спаваћа собаatypical
равно206 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

оферта 65747 -Представяме Ви новоизграждаща се малка бутикова сграда - тип фамилна къща, състояща се от само десет апартамента в един от най - предпоч...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаДрвени подСпратТип зградеОтворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКухињски апаратиКаминБојлерМашина за прање вешаПаметни уређајиБезбедностДрвене гредеНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилНамештенКомерцијални

Друго
Старост понуде: 78дана
Ажурирано: 43дана

Локалитети

Княз Александър I Батенберг
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству