SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
152 000 €
(1 086 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
140 м²
бул. Освобождение

спаваћа собаatypical
равно140 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

🏡 Четиристаен апартамент в модерен жилищен комплекс ж.к. Тракия 📍 Само на 3,9 км от центъра (8 мин с кола) 📐 140 кв.м | 🏢 Етаж 4 от 7 💶 Цена: 1...

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 72дана

Локалитети

бул. Освобождение
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству