SUPA24
215 361 €
(1 994 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
108 м²
Д-р Георги Странски

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ОФЕРТА 10901 Предлагаме Ви апартамент, разположен на комуникативна локация в кв. Каменица 2, с удобен достъп до центъра, градски транспорт, училища, м...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 109дана
Ажурирано: 109дана

Локалитети

Д-р Георги Странски
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству