SUPA24
Остало
Остало
Остало
150 434 €
(2 314 € / м²)
Распродаја
2
2+
65 м²
Rua Eurico de Aguiar, Vitória

спаваћа соба2
равно65 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment for Sale in Praia do Canto - Privileged Location, Comfort and Complete Leisure If you want to live in Praia do Canto, one of the most valued...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледПогодно за кућне љубимцеТротоарВисоки плафониСпратОтворени животни просторКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Eurico de Aguiar, Vitória
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству