SUPA24
Остало
Остало
Остало
806 327 €
(3 360 € / м²)
Распродаја
4
2+
240 м²
Rua Coração de Maria, Vitória

спаваћа соба4
равно240 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4 Bedroom Apartment Praia do Canto Vitória Discover a perfect home for those who seek comfort, practicality and quality of life. This is the ideal opt...

Друго
Старост понуде: 131дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Coração de Maria, Vitória
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству