Листа понуда
24
24
24
213 442 €
(1 334 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
160 м²
RUA SAO PAULO, Vila Velha
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
160 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento à venda na Rua São Paulo - Vila Velha
3 quartos, sendo 1 suíte
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA SAO PAULO, Vila Velha
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.