SUPA24
Остало
Остало
Остало
162 819 €
(1 357 € / м²)
Распродаја
3
2+
120 м²
Avenida Hugo Musso, Vila Velha

спаваћа соба3
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to your new home a wonderful apartment located in the charming Praia da Costa in the block of the sea in Vila Velha Espírito Santo. This prope...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторОдвојена кухињаКухињски апаратиБезбедностНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenida Hugo Musso, Vila Velha
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству