Листа понуда
18
18
18
119 452 €
(1 531 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
78 м²
RUA CAMPINAS, Valinhos
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
78 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento a venda e Valinhos - Edifício Michelangelo
O APARTAMENTO DOS SEUS SONHOS ESTÁ EM VALINHOS!
Se você procura conforto, localização privile...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Спрат
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA CAMPINAS, Valinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2