SUPA24
Остало
Остало
Остало
125 092 €
(1 955 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
64 м²
RUA CARLOS GOMES, Valinhos

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento novinho à venda em Valinhos, no Condomínio Carlos Gomes, com localização estratégica e excelente potencial para personalização. São 2 dorm...

Друго
Старост понуде: 20дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA CARLOS GOMES, Valinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству