SUPA24
Остало
Остало
Остало
196 353 €
(1 499 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
131 м²
Rua Alcatraz, Ubatuba

спаваћа собаatypical
равно131 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Duplex na Praia Grande no Condomínio JJ Mendes em Ubatuba

Apartamento duplex à venda na Praia Grande, em Ubatuba, com 131 m² de área priv...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Alcatraz, Ubatuba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству