Листа понуда
19
19
19
75 175 €
(696 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
108 м²
Rua José Gomes Tinoco, Taubaté
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
108 м²
купатила
Преведи на Енглески
Apartamento no Jardim das Nações no Condomínio Dalla Rosa em Taubaté
Localizado em um dos bairros mais tradicionais e valorizados de Taubaté, este ap...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua José Gomes Tinoco, Taubaté
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2