Листа понуда
12
12
12
64 768 €
(1 349 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
48 м²
Rua Voluntários da Pátria, Sorocaba
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
48 м²
купатила
Condomínio: Vitalli Vila Carvalho
R$380.000
Metragem: 49m²
IPTU: R$70
Condomínio: R$280
2 Quartos
1 Banheiros
1 Vaga na garagem
Descrição:
3 e...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Отворени животни простор
Спрат
Намештен
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Voluntários da Pátria, Sorocaba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.