Листа понуда
13
13
13
41 527 €
(692 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
60 м²
Rua João Ribeiro de Barros, Sorocaba
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
60 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Este apartamento com 2 dormitórios do Residencial Planalto
Acesso ao centro de Sorocaba e a Zona Industrial
- 2 dormitórios,
- Sala dois ambientes,
...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
7дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua João Ribeiro de Barros, Sorocaba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.