Листа понуда
30
30
30
69 056 €
(959 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
72 м²
Rua Augusto Lippel, Sorocaba
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
72 м²
купатила
2+
Maravilhoso apartamento à venda!
Localizado em um dos melhores bairros da cidade, este lindo apartamento de 3 quartos, sendo 1 suíte, vai te encanta...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
13дана
Ажурирано:
6дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Augusto Lippel, Sorocaba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.