SUPA24
Остало
Остало
Остало
93 836 €
(1 104 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
85 м²
Rua Augusto Lippel, Sorocaba

спаваћа собаatypical
равно85 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Se você está em busca do apartamento dos seus sonhos, acabou de encontrar! Este incrível apartamento de 3 quartos, sendo 1 suíte, 2 salas, 2 banheiros...

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Augusto Lippel, Sorocaba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Maicon F & G Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству