SUPA24
Остало
Остало
Остало
45 560 €
(1 012 € / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Praça Laudelino Amaral, Sorocaba

спаваћа соба2
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment in Condominium Praça São Pedroenbsp; Neighborhood Jardim João XXIII SP 2 bedrooms living room kitchen social bathroom 1 open space laundry ...

Друго
Старост понуде: 186дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Praça Laudelino Amaral, Sorocaba
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству