SUPA24
Остало
Остало
Остало
101 509 €
(1 515 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
67 м²
RUA BOLIVIA, São Vicente

спаваћа собаatypical
равно67 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

*** EXCELENTE APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DA ENSEADA - REGIÃO DO CARREFOUR - COM LAZER ***SOBRE O IMÓVELApartamento novo, arejado e bem ventilado, co...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторПриродно светло

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA BOLIVIA, São Vicente
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Слични огласи

Слично у иностранству