SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 582 €
(1 040 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
140 м²
RUA ONZE DE JUNHO, São Vicente

спаваћа собаatypical
равно140 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Um Apartamento residencial pronto para morar que oferece a experiência de viver pé na areia com uma vista maravilhosa em São Vicente. Localizado no ba...

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA ONZE DE JUNHO, São Vicente
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria

Слични огласи

Слично у иностранству