SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 700 190 €
(4 749 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
358 м²
Rua Araguari, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно358 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este moderno e espaçoso apartamento encontra-se localizado no bairro nobre de Vila Uberabinha, em São Paulo. Construído em 2017, o imóvel possui uma á...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Araguari, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству