SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 088 047 €
(2 615 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
416 м²
RUA BARTIRA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно416 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda no prestigiado bairro de Perdizes, na cidade de São Paulo, oferece uma experiência de vida excepcional e comodidades de alto padrã...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

RUA BARTIRA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству