SUPA24
999 692 €
(909 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
1.100 м²
RUA RUPIARA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно1.100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente Galpão na Vila Nova Manchester- Area livre de 1.100 metros - Mezanino tem quarto sala de escritórios com Banheiros Piso inferior + três Sala...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

RUA RUPIARA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Слични огласи

Слично у иностранству