SUPA24
Остало
Остало
Остало
931 182 €
(3 637 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
256 м²
RUA DANIEL ROSSI, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно256 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento para locação, com porteira fechada, Santana, Zona Norte.

Apartamento para locação, totalmente mobiliado, 256m² distribuídos em 3 suítes (...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

RUA DANIEL ROSSI, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству