SUPA24
Остало
Остало
Остало
905 549 €
(2 467 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
367 м²
Rua Jorge Americano, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно367 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de alto padrão à venda no Condomínio The Gold localizado na Rua Jorge Americano 301 em uma das ruas mais nobres do Alto da Lapa. Com 369m2...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледВисоки плафониПриродно светлоСпратОтворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоХодникКухињски апаратиДрвени подНакон реконструкцијеНамештен

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Jorge Americano, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству