SUPA24
Остало
Остало
Остало
819 354 €
(3 151 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
260 м²
RUA CAMPOS BICUDO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно260 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este imponente apartamento, localizado no prestigiado bairro do Jardim Europa em São Paulo, é uma verdadeira joia em meio à sofisticação da região. Co...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA CAMPOS BICUDO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству